KOORDYNATOR - ZBIORY BORÓWEK W PORTUGALII

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Interkadra
  • Kontakt: Weronika Michaliszyn
  • Telefon: 536190060
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zadania:
- Przekazywanie poleceń klienta współpracownikom,
- Zbieranie i sortowanie borówek

Oczekiwania:
- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Gwarantujemy:

- Darmowy transport do Portugalii
- Darmowe wyżywienie
- Darmowe zakwaterowanie
- Wyjazd do Portugalii w terminie 4/05 - 2-3/07
- Miesięczne zarobki w wysokości 1100 euro brutto (4500 zł)
- Możliwość wyjazdu ze znajomymi, rodziną, partnerem/partnerką

Oczekujemy dyspozycyjności w w.w terminie oraz chęci do pracy fizycznej. Doświadczenie nie jest wymagane.